Domů / Novinky / Obutá - neobutá
Výrobci
Organic label - čistě přírodní produkt

Naše capáčky jsou 100% přírodní  a ekologický produkt:

- jehněčí useň, hovězí useň, kožešinka pravá ovčí, barvené potravinářským barvivem a plně šité v řemeslné dílně.

V souladu s evropskými normami EN71-3 (kůže bez chromu, absence toxinů)

Odběr novinek

Obutá - neobutá

Capáčky kožené pro děti - BIBALOU - Obutá - neobutá    Obcházení nábytku, první krůčky, je čas přemýšlet o obuvi... Když se dcerka poprvé postavila a začala si to štrádovat kolem vany, nebylo ještě úplně teplo a i já s manželem jsme doma nosili přezůvky, takže co na její nohy?

Obcházení nábytku, první krůčky, je čas přemýšlet o obuvi...
Když se dcerka poprvé postavila a začala si to štrádovat kolem vany, nebylo ještě úplně teplo a i já s manželem jsme doma nosili přezůvky, takže co na její nohy?  Kombinace lezení a chození je pro ponožky smrtelná, do 5 minut se minimálně jedna valí někde v koutě, tudy cesta nepovede. Rady o tom, že aby začala pořádně chodit potřebuje pevnou botu ideálně s pořádnou porážkou jsem radikálně odmítala. Já měla jasno, chodidýlka mé princezny se vydají cestou jménem BAREFOOT.

Označení obuvi, která se pomalu dostává do povědomí českých maminek a tatínků, chůze "naboso" je totiž to nejlepší, co pro svá chodidla můžeme udělat. A co teprve pro chodidla malých uličníků, která ještě nepoznala žádnou těžkou tvrdou botu a umí si tak užívat povrch, rozvíjí se jim správně nožky a mají dostatek místa pro prstíky. Barefoot je to nejideálnější, pokud nechcete aby jednou mělo vaše dítě jako dospělák ploché nohy.

První vlaštovkou tak byly capáčky od francouzské  firmy Bibalou. Ta z kvalitní jehněčí a hovězí kůže, popřípadě ovčí vlny vyrábí 100% přírodní a ekologické capáčky, plně splňující funkci barefootu. Na výběr mají capáčky pro holky i kluky, na léto nebo zimu, pro děti od narození do 6 let. Vybere si zde každý a nerozhodní rodiče jako jsem já, to nebudou mít vůbec jednoduché, protože jsou úžasně krásné všechny.

Autor: https://mojematerstvi.blogspot.com/