Domů / Novinky / Proč by dítě mělo nosit capáčky Bibalou?
Výrobci
Organic label - čistě přírodní produkt

Naše capáčky jsou 100% přírodní  a ekologický produkt:

- jehněčí useň, hovězí useň, kožešinka pravá ovčí, barvené potravinářským barvivem a plně šité v řemeslné dílně.

V souladu s evropskými normami EN71-3 (kůže bez chromu, absence toxinů)

Odběr novinek

Proč by dítě mělo nosit capáčky Bibalou?

Capáčky kožené pro děti - BIBALOU - Proč by dítě mělo nosit capáčky?    Již 10 let  Bibalou vymýšlí a navrhuje krásné kožené capáčky pro děti . Pokud se takto rozhodli, není to náhoda!  :)

Již 10 let  Bibalou vymýšlí a navrhuje krásné kožené capáčky pro děti . Pokud se takto rozhodli, není to náhoda! Opravdu, když se narodil syn manželům Millotovým ve Francii, uvědomili si, že je těžké najít vhodné a kvalitní capáčky! Na základě tohoto pozorování jim v hlavě vyklíčil nápad: - navrhneme si capáčky sami! Od tohoto okamžiku se Bibalou narodilo.

Jsme si jisti, že naše capáčky jsou nejlepší a chceme vám to ještě jednou dokázat v tomto článku.

Nepojmenovaná

Protože jsou jedinou obuví, která respektuje dětské nožky

Dětské capáčky Bibalou splňují všechna doporučení pediatrů a podiatrů. Respektují chodidlo vašeho dítěte tím, že ho nechávají volně se rozvíjet. Tento typ obuvi je jediný, který se nejvíce blíží pocitu chůze naboso: tím, že nejsou nijak omezeny ani stlačeny, mohou nožičky dítěte přirozeně spočívat na zemi. Vaše dítě se s jistotou jeho podpory naučí správně chodit!

Kromě flexibility mají tyto kožené dětské capáčky všechny protiskluzovou podrážku. Tato vlastnost není zdaleka neoficiální, protože dítě uklidňuje skutečnost stability, když se učí chodit. Některé děti se mohou bát pádů; a tento strach může zpomalit jejich postup vývoje. Nošením capáčků, které přilnou k zemi pravděpodobně neuklouznou a vaše dítě bude mít jistotu a naučí se chodit v těch nejlepších podmínkách!

Protože chrání jejich prstíky a jsou praktické!

Je důležité, aby vaše dítě mělo kvalitní kožené capáčky pro ochranu nohou! Když se dítě učí chodit, nohy mohou být testovány:

  • První kroky miminka jsou váhavé, a to je normální! Bez ochrany mohou prstíky vašeho dítěte utrpět otřesy a zranění. Při tomto osvojování si chůze bude miminko narážet, klopýtat, klouzat, ztrácet rovnováhu a padat... Také nazouvání capáčků na nohy je může účinně chránit před jeho drobnými problémy, které by mu mohly bránit nebo alespoň zdržovat učení!
  • Capáčky umožňují izolovat nohy od země před chladem nebo horkem: nikomu neunikne, podlahy mohou být studené nebo horké, zvláště v případě dlážděné podlahy. Capáčky mají právě tuto ochrannou roli tím, že zabraňují přímému kontaktu nožní klenby se zemí. Navíc na zimu nabízíme capáčky v podšité verzi!
  • Dětské kožené capáčky Bibalou jsou navrženy s největší pečlivostí. Dbáme na to, aby nožičky vašeho dítěte nebolely žádné švy.

 

V neposlední řadě: rodiče, kteří testovali Bibalou, vám řeknou, že naše capáčky se snadno nazouvají. S nimi se nemusíte obtěžovat je oblékat nebo sundávat! Capáčky Bibalou mají gumu v kotníku navrženou tak, aby držely capáčky na noze dítěte, aniž by překážely.

pantofle-myš-900srgb

Protože jsou krásné a originální!

Děti oceňují naše capáčky, protože jsou moc krásné! Co může být pro vašeho malého prince nebo vaši malou princeznu lepšího, než nosit jejich oblíbené hrdiny u nohou?! Mnoho rodičů má hořkou zkušenost s nákupem bot, které se jejich dětem nelíbí... Následkem toho je nerady obouvají, trucují, zouvají, jakmile mají možnost atd... Tedy kombinovat užitečnéss příjemným, nejjednodušší řešení, které vyhovuje rodičům i dětem, je nabídnout jim dětské kožené capáčky Bibalou!

Díky pestrým barvám a originálním vzorům je budou vaše děti nosit na nožičkách s radostí! Navíc, pokud je vaše dítě dostatečně staré, můžete ho požádat, aby si vybral svůj vlastní design! Mezi jednorožci, beruškami, lvy nebo superhrdiny nevyhnutelně najde capáčky svých snů!

Protože tam jsou nějaké pro všechna roční období

To je jedna z nepopiratelných výhod těchto dětských botiček! Ať už potřebujete cokoliv, Bibalou má ty nejvhodnější capáčky!

  • Na léto nebo do interiéru jsou naše kožené capáčky perfektní! Vyrobeny z kůže, nechávají nožičku vašeho dítěte dýchat!
  • V zimě je nabízíme v podšitých modelech! Velmi měkké a příjemné, udrží dětské nožky v teple.

 

Chcete-li své Zlatíčko potěšit, nabídněte mu buldočka George v plyšové verzi nebo model piráta všech moří ?

 

Protože jsou ekologické

Kožené capáčky značky Bibalou jsou uznávány pro své četné kvality! Když jste rodič, chcete pro své děti to nejlepší, a proto jsou capáčky Bibalou dokonale vhodné! Chtěli jsme navrhnout capáčky, které jsou zdravé a respektují tělo vašeho dítěte. Naše capáčky jsou bez materiálů, které jsou škodlivé pro životní prostředí a lidské tělo (garantujeme, že jsou bez chromu a splňují normy CE EN 71-3). Navíc, abychom zajistili optimální sledování naší výroby, jsou naše capáčky pravidelně testovány v laboratoři.

To je také důvod, proč nechceme spolupracovat s čínskými dílnami. Výběrem partnera se sídlem v Portugalsku jsme si jisti, že Bibalou definice hodnot je respektována, stejně jako práva lidí, kteří je vyrábějí.

Zde se dozvíte vše o našich capáčcích! Tyto capáčky jsou krásné a pohodlné na nošení! Jste také přesvědčeni? Zbývá jen najít capáčky svých snů! V každém případě děláme vše pro to, abychom vás uspokojili: doručení je za polovinu od dvou zakoupených párů capáčků a garantujeme rychlé dodání do 48 až 72 hodin od vaší objednávky!